У Києві співробітники ритуального бюро вимагали з жінки гроші за померлого батька

Автор: Любава Лисичкіна
23:21 30.12.2021

Жінку “розвели” на гроші і до цього часу не віддали свідоцтво про смерть родича.

У Києві співробітники ритуального бюро вимагали з жінки гроші за померлого батька Фото: Ілюстративне

Як  повідомляється, коли на кладовищі чекали тіло для похорону, жінка отримала шокуюче повідомлення від працівниці ритуального бюро: “Я повертаю небіжчика в морг”.

Почалося все з  поради санітарів, які прибули на місце смерті  і встановили час смерті.  Вони порадили жінці ритуальне бюро, яке займається похоронами від початку і до кінця. Сім’я за подібні послуги заплатила  близько 21 тисячі гривень, але чека про надання послуг не отримала.

Неприємності почалися тоді, коли родина почала додатково готівкою розраховуватися за транспорт, за роботу копачів. Хоча по факту, як говорить киянка,  спочатку ці послуги були  включені до загальної суми. 

У момент, коли жінка отримала повідомлення, вона з чоловіком зрозуміли, що мають справу з шахраями і  негайно подзвонили в поліцію. Тільки після втручання поліції тіло доставили на кладовище для поховання.

Свідоцтво про поховання сім’я досі чекає, адже з’ясувалося, що співробітниця бюро там і зовсім не працювала, а в конторі сказали, що ніхто нічого зробити не може.

В таких випадках юристи радять перевіряти документи про підтвердження діяльності самого працівника і компанії, яка надає послуги. За кожну послугу слід просити чек.

До слова,  на Вишгородщині піймали серійного крадія-росіянина.

Великий Київ у Google News

підписатися