У Києві спіймали банду “чорних” ріелторів

10:34 15.12.2020

Члени організованої злочинної групи проводили свою “діяльність” на території міста Києва та спеціалізувались на заволодінні нерухомим майном громадян.

У Києві спіймали банду “чорних” ріелторів

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Члени групування цілеспрямовано шукали житло, яке не було зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Для їх цілей також підходили занедбані будинки або ті, в якому померли, чи тривалий час відсутні мешканці.

Отримавши доступ до таких помешкань, зловмисники змінювали там замки та двері, аби тільки вони мали одноосібний доступ до квартир. Використовуючи підпробні документи, порушники переоформлювали права власності на підставних осіб.

Зазначається, що протягом 2018 – 2019 років члени ОЗГ таким чином перереєстували права власності на 4 квартири.

За результатами розслідування 7 членам ОЗГ повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 162 КК України.

Слідчі продовжують встановлювати усі деталі діяльності підозрюваних. Наразі двох чоловіків взято під варту та вирішується питання щодо взяття під варту ще п’ятьох підозрюваних.

Як повідомлялось, двоє чоловіків вимагали у столичного бізнесмена 700 тис. грн, а у разі його відмови погрожували розправою над ним та його близькими родичами. Злодіїв зловили “на гарячому” під час отримання першого траншу коштів.

Читайте також: Кримінальна комедія та казки: Театр на Липках показує вистави онлайн – розклад

Великий Київ у Google News

підписатися