Про це розповіли в КП.
За даними підприємства, більше 300 працівників на чергуванні усувають в середньому 40 пошкоджень щодоби (локалізують витоки теплоносія, ремонтують пошкоджені ділянки, реагують на позаштатні ситуації внаслідок ракетних обстрілів та усунення їх наслідків тощо).
Потреби аварійників обслуговують майже 140 одиниць спецтехніки (автомобілі швидкого реагування з відповідним обладнанням, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо).
Як зазначається, лише за перші півтора місяці 2023 року аварійно-ремонтні бригади “Київтеплоенерго” усунули понад 1,3 тис. пошкоджень тепломереж опалення та гарячого водопостачання.
При цьому, кажуть комунальники, терміни відновлення послуг із теплопостачання навіть при пошкодженнях магістральних трубопроводів тривали в середньому не довше доби.
Наприклад, на усунення пошкодження магістрального трубопроводу на вулицях Малевича та Антоновича із витоком теплоносія на поверхню на початку лютого аварійникам знадобилась 21 година. В повному обсязі теплопостачання клієнтам було відновлено за 22,5 години.
Оперативність реагування на аварійні ситуації та виконання робіт досягається за рахунок раціональної логістики аварійного підрозділу та його технічного забезпечення. Під час підготовки до найскладнішого опалювального сезону за часів незалежності України “Київтеплоенерго” укомплектувало три нових бригади”, – діляться тепловики.
Таким чином, роботу київських тепломереж загальною протяжністю 2,7 тис. км зараз підтримують 38 ремонтно-аварійних бригад.
Щодоби більше 300 працівників на чергуванні усувають в середньому 40 пошкоджень – локалізують витоки теплоносія, ремонтують пошкоджені ділянки, реагують на позаштатні ситуації внаслідок ракетних обстрілів та усунення їх наслідків тощо. Потреби аварійників обслуговують майже 140 одиниць спецтехніки (автомобілі швидкого реагування з відповідним обладнанням, екскаватори, підйомні крани, вантажівки тощо).
Читайте також: “Київтеплоенерго” судиться з Держаудитслужбою через порушення під час аудиту – що не так
Нагадаємо, у столиці до кінця лютого приймають заявки на конкурс енергоефективних проєктів “70/30”.