У Києві шахраї знайшли новий спосіб виманювати гроші у літніх людей

Автор: Марія Супрун
10:42 12.07.2022

У Дніпровському районі столиці помітили молодих людей, які ходять по квартирах, представляються співробітниками “Київгазу” і збирають у людей похилого віку гроші на заміну газопроводу.

У Києві шахраї знайшли новий спосіб виманювати гроші у літніх людей
Світлодіодне освітлення

Про нову схему шахрайства розповіла мешканка району Олександра у Facebook-спільноті “Наш дім – Березняки”.

За її словами, Дніпровською набережною два хлопці і дівчина ходять по квартирах літніх одиноких людей і збирають від 500 до 3000 гривень “на заміну газопроводу” і продають “установку аварійної сигналізації” на газову плиту.

Мешканка мого будинку вже постраждала на 2500 тисяч. Я не встигла попередити. Звернулася в поліцію“, – написала жінка.

У свою чергу, в «Київгазі» підтвердили, що жодних робіт у цьому районі не проводиться, тим більше у вихідний день. Якщо проводяться – це безкоштовно, ніяких зборів бути не може.

Також киянка опублікувала фото одного з таких “фейкових” працівників на ім’я Ігор Бурак, який прийшов до її сусідки і вдалося зробити фото. У «Київгазі» підтвердили, що Ігор Бурак у них не працює і посвідчення справжніх працівників зовсім іншої форми. 

Користувачі впізнали хлопця. Як стало відомо з коментарів під дописом, постраждалих від шахрає насправді більше. Ще одну жінку одурили на 2700 грн. Мешканці будуть писати заяву в поліцію.

Нагадаємо, з’явилася нова шахрайська схема: розсилка посилок «Новою поштою» з куском мила.

Великий Київ у Google News

підписатися