Про це повідомляють у Фонді державного майна України.
За даними відомства, під час аукціону з приватизації за будівлю площею 350 квадратних метрів змагалися вісім учасників торгів.
“Приміщення цеху закинуте та вже давно не використовувалось для виробництва. Навколо нього – бізнес-центр та інші об’єкти, які пройшли реновацію за кошти приватних власників. В результаті торгів за лот запропонували 41 мільйон гривень. У переможця є 20 робочих днів на оплату лоту”, — повідомили у Фонді державного майна України.
Об’єкт приватизації є частиною нежитлових приміщень корпусу №1 та немає окремого (власного) входу, тому прохід до цих приміщень здійснюється через інші приміщення, які належать на праві приватної власності ТОВ “Фін експерт проджект”. Нежитлова будівля по вулиці Князів Острозьких (до перейменування – Московська), 8 (корпус 1), в якій розташована частина нежитлових приміщень заводу “Арсенал”, перебуває у переліку об’єктів культурної спадщини.
Водночас, пам’ятка архітектури національного значення “Виробничі майстерні” 1850-1851 років на вулиці Князів Острозьких, 8 у Києві не перебуває у Переліку пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації. Також серед проданих об’єктів цього тижня два адмінбудинки на Київщині та Рівненщині. Зараз вони закинуті та не використовуються державою, запевнили у Фонді держмайна. У відомстві впевнені, що нові власники можуть використати ці активи для працюючого бізнесу, що сприятиме розвитку економіки.
Нагадаємо, держава націоналізувала відомий торговий центр.