У Києві пройшов наймасовіший дитячий танцювальний флешмоб на підтримку дітей, які борються з раком

Автор: Любава Лисичкіна
22:27 11.12.2023

Благодійна подія увійшла до Книги рекордів України як наймасовіший дитячий танцювальний флешмоб у ТРЦ.

У Києві пройшов наймасовіший дитячий танцювальний флешмоб на підтримку дітей, які борються з раком
оренда квартири Київ

Захід ініціювала українська рок співачка Марта Липчей, щоб підтримати онкохворих дітей, які опинилися у двох війнах: з раком та війною в країні. У флешмобі взяли участь 386 дітей, які виконали запальний танець під хіт Марти “Волю в кулак”.  

“Цей флешмоб та рекорд України, який ми зробили разом з фондом “Таблеточки” та дітьми з Києва, ми присвячуємо кожній дитині, яка прямо зараз бореться з раком, кожній українській сімʼї, яка зіткнулася з хворобою найрідніших та протистоїть недузі. І ми дуже хочемо, щоб всі діти, які боряться з хворобою, відчували: на їхньому боці не тільки батьки й лікарі, на їхньому боці — всі ми”, — розповідає про подію ініціаторка флешмобу рок-співачка Марта Липчей.

За даними фонду «Таблеточки» щодня три українські сім’ї дізнаються, що у їхньої дитини рак. Під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей, закривати потреби яких стає все складніше.

Довідково:

Благодійний фонд “Таблеточки” є найбільшим в Україні фондом у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року, надаючи допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку. За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 7 500 сімей. Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — це онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати на лікування за кордон.

До слова,  на Майдані Незалежності запалили свічки на Ханукальній Менорі.

Великий Київ у Google News

підписатися