У столиці провели в останню путь 28-річного київського фотографа, медіапродюсера, який воював у 35-й окремій бригаді морської піхоти і загинув 1 листопада.

Церемонія відспівування відбулася в Михайлівському Золотоверхому соборі.

Попрощатися із загиблим героєм прийшли сотні людей: друзі, колеги, побратими та небайдужі кияни.

Після відспівування жалобна процесія вирушила від собору до Майдану Незалежності, де відбулася церемонія прощання.
Поховали захисника на Байковому кладовищі в Києві.

Костянтин Гузенко був документальним і художнім фотографом, учасником команди Ukraïner, яка їздила фіксувати історії деокупованих міст і сіл.
Після початку повномасштабного вторгнення Росії він документував наслідки війни та боротьбу з окупацією у проєкті «Архів війни», а у 2024 році долучився до лав 35-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ, де був на посаді пресофіцера.

У травні 2025 року Костя взяв участь у проєкті «На лінії кадру» від Української асоціації професійних фотографів, де розповідав про свій досвід як фотографа і військового в серії документальних інтерв’ю.
Світлини з церемонії оприлюднив «Укрінформ».

Читайте також: У Києві попрощалися з журналісткою Оленою Губановою та оператором Євгеном Кармазіним, убитих російським дроном
Нагадаємо, нещодавно повернулисяся з російського полону журналісти Дмитро Хилюк та Марк Каліуш.


