У Києві попрощалися з двома загиблими бійцями полку “Азов”

Автор: Марія Супрун
18:12 30.06

Сьогодні, 30 червня, в Київському крематорії попрощалися із загиблими бійцями полку “Азов” Віталієм Красовський з позивним “Крос” і Даниїлом Рибальченко з позивним “Риба”.

У Києві попрощалися з двома загиблими бійцями полку “Азов”

Віддати шану загиблим бійцям прийшли багато людей: родичі, друзі та побратими, повідомляє Суспільне.

Віталій Красовський служив у лавах полку “Азов” з 2015 року. А з 24 лютого 2022 року — від початку повномасштабного вторгнення Росії — боронив Маріуполь.

Мати загиблого бійця Людмила Красовська розповіла, що востаннє спілкувалася телефоном з сином 18 березня. Через два дні родині Віталія Красовського повідомили про його тяжке поранення в бою, а 21 березня — про його загибель.

Загинув він як герой зі зброєю в руках. Йому було 28 років. Ми дуже горді за нього. Нашу втрату нічим ніколи не зможемо заповнити“, — каже дружина “Кроса” Вікторія.

Даниїл Рибальченко з позивним “Риба” служив в полку “Азов” з 2015 року. А до цього у лавах “Правого сектору” і в батальйоні МВС “Гарпун”. На Донбас пішов воювати у 2014 році, одразу, як туди вторглися російські війська.

Він з 2007 року військовослужбовець і свою службу не переривав взагалі. Тоді йому повних було 23 роки“, — розповідає брат “Риби” Демид Рибальченко.

Про смерть брата він дізнався 9 квітня. Потім була процедура впізнання, за певними прикметами його вдалося впізнати – у нього було татуювання – Наталка Полтавка на правій нозі з автоматом “Калашнікова”.

Нагадаємо, раніше тіла загиблих захисників заводу “Азовсталь” привезли до Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися