У Києві попрощались із подружжям Вадатурських (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Марина Максенко
17:30 05.08

У Києві попрощались із засновником компанії “Нібулон”, агробізнесменом Олексієм Вадатурським та його дружиною Раїсою Вадатурською, які загинули внаслідок ракетного обстрілу в Миколаєві.

У Києві попрощались із подружжям Вадатурських (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Церемонія прощання проходила у столичному Володимирському соборі. Провести в останню путь Героя України прийшли рідні, друзі, колеги, політики, повідомляє кореспондент “ВК”.

Біля входу до собору поставили фотографії Вадатурського з відомими особистостями та політиками.

Є фото з президентами України Кучмою, Ющенком та Порошенком. 

На церемонії прощання був присутній п’ятий президент України Петро Порошенко із дружиною Мариною. 

Для мене було великим ударом, коли країна-терорист росія націлила ракети на будівлю, де був Олексій Вадатурський з дружиною. Я твердо переконаний, що це була рука навідника. Пам’ятаю, коли він приходив до мене зі своїми проектами. Це були проекти стратегічні, які допомагали будувати світлу, велику, європейську Україну. Бо він вірив у нашу країну. І для мене було великою честю розбудовувати її разом. Мене також захоплювало його ставлення до людей: він був як батько великої родини. І люди його дуже за це любили“, -зазначив Порошенко.

Церемонія прощання тривала до 16:00. Поховають Олексія Вадатурського та Раїсу Вадатурську у Миколаєві.

Нагадаємо, що у  Миколаєві під час масованих обстрілів у неділю, 31 липня, загинув відомий бізнесмен Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський.

Олексій Вадатурський – український бізнесмен, Герой України, засновник і генеральний директор агрохолдингу “НІБУЛОН” , віцепрезидент Української зернової асоціації. Народився у 1947 році в с. Бендзари на Одещині.

У Миколаєві він відомий і як меценат, який вклав великі кошти у розвиток шкіл, лікарень та іншої інфраструктури міста та області.

ТОВ “СП “НІБУЛОН” (Миколаїв) – один із найбільших операторів на зерновому ринку України. До початку російської агресії зернотрейдер мав 27 перевантажувальних терміналів та комплексів з прийому сільгоспкультур, а також потужності для одночасного зберігання 2,25 млн тонн продукції.

Великий Київ у Google News

підписатися