У Києві помітили багато спецавтомобілів – що сталося (ФОТО)

16:42 22.12.2020

Сьогодні, 22 грудня, мешканці столиці з вікон, а водії на дорозі помітили у місті десятки спецавтомобілів, які прямували з мигалками в бік Броварів. Кияни задалися питанням, що ж сталося?

У Києві помітили багато спецавтомобілів – що сталося (ФОТО)

Фото почали з’являтись у соцмережах, і навіть наш кореспондент встиг зняти колону авто, через які навіть утворився невеликий затор:

Фото: Великий Київ

Були різні припущення, але як з’ясувалося згодом, це Нацгвардія отримала 62 одиниці спецтехніки для виконання завдань за призначенням. Сьогодні на території Першої Президентської бригади оперативного призначення імені Петра Дорошенка відбулося урочисте вручення військовослужбовцям сертифікатів та ключів від нових авто, куди вони і прямували. 

З них 58 спеціалізованих мікроавтобусів на шасі автомобіля «Ford Tranzit» для виконання завдань з охорони громадського порядку та 4 спецавтомобілі на базі шасі «МАЗ – 6317».

Відомо, що 18 машин – залишаються у столичних гвардійців. Решта – 16 мікроавтобусів відправляються в Одеську область, 10 – у Львівську, по 7 – у Харківську та Дніпропетровську. 

  

Нагадаємо, порушників ПДР будуть виявляти “фантомні патрулі”.

Великий Київ у Google News

підписатися