У Києві померла кримська правознахисниця: причина

18:58 04.06

В Києві в Олександрівській клінічній лікарні 4 червня через ускладнення, спричинені коронавірусною хворобою, померла правозахисниця, кримська журналістка, переселенка з окупованої Керчі Олена Лисенко (Батракова). Зараз в реанімації цієї ж лікарні перебуває її син, який також захворів на Covid-19.

У Києві померла кримська правознахисниця: причина

Про смерть колеги повідомили у Кримській правозахисній групі (КПГ), де працювала Олена.

«З глибоким сумом повідомляємо: нас спіткало велике горе. З нами немає більше подруги й колежанки Олени Лисенко (Батракової). ЇЇ життя обірвалося сьогодні через ускладнення, спричинені коронавірусною інфекцією. Мужня людина, Олена завжди боролася за справедливість, завжди допомагала тим, хто постраждав від окупації Криму, хто жадав допомоги. Керчанка, вона залишила Крим після подій 2014 року, зробивши власний безкомпромісний вибір, обравши свободу й незалежність переконань і вчинків, й у подальшому робила все можливе для наближення часу звільнення улюбленого нею Криму, нашого українського Криму. Оптимістка, щиросердна, доброзичлива й надійна в нещасті та радості, Олена завжди зостанеться такою в наших серцях. Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким Олени. Вічна пам’ять тобі, наш друг назавжди!», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що подружжю Родікових, якеи виховувало 5 спільних та 8 прийомних дітей не вдалося побороти коронавірус. Володимир помер 20 березня, а Діани не стало 29 березня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...