У Києві почали обговорювати можливість продовження метро до Биківні

15:48 23.04.2023

Міська влада Києва обговорює з Кабінетом міністрів можливість продовження червоної гілки метрополітену до Биківні.

У Києві почали обговорювати можливість продовження метро до Биківні
оренда квартири Київ

Про це на засіданні Київської міської ради сказав заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, інформує “Ліга”.

За його словами, можливе будівництво нової станції прив’язується до створення біля Биківні Національного військового меморіального кладовища.

“Щодо транспортного сполучення [з кладовищем] є декілька варіантів. Насамперед проговорюється окремий маршрут автобуса, але завдання ставиться більше — аж до продовження лінії метрополітену, але це за умови наявного фінансування. Поки що ми говоримо про те, що від станції метро “Лісова”, де буде приведена до ладу певна інфраструктура, рухатиметься шатл, спеціально під цей об’єкт”, — заявив Пантелеєв.

Нагадаємо, зараз у Києві будують дві станції метрополітену “Мостицька” і “Проспект Правди” на зеленій гілці в напрямку житлового масиву Виноградар, а загалом на цій ділянці мають з’явитися чотири станції та нове електродепо.

Також у перспективі місто планує побудувати четверту гілку метрополітену від Троєщини до аеропорту Жуляни. Станом на кінець 2021 року там “практично побудовано в основних конструкціях” (за даними КМДА) три станції: “Суднобудівна”, “Труханів острів” та “Затока Десенка”.

Великий Київ у Google News

підписатися