У Києві почалась зустріч президентів України та Азербайджану

Автор: Тетяна Сененко
11:48 14.01

У Києві розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського із президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, який перебуває в Україні з робочим візитом.

У Києві почалась зустріч президентів України та Азербайджану

Про це повідомили в Офісі президента.

“Після її завершення відбудуться українсько-азербайджанські переговори в розширеному складі”, – повідомляє пресслужба українського президента у п’ятницю.

Уточнюється, що в програмі зустрічі також заплановано підписання двосторонніх документів, після чого лідери країн зустрінуться з представниками засобів масової інформації.

Через це можливе перекриття руху транспорту в центральній частині Києва та у Дарницькому районі.

В УДО (Управління державної оборони – ред) нагадали, що відповідно до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», держохорона здійснюється щодо глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають в Україну чи перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади.

Які саме вулиці будуть перекриті й коли, в УДО не повідомили.

Читайте такожПорушення ПДР і перекриття доріг у центрі Києва: ЗМІ показали, як їздить кортеж міністра Чернишова

 

Великий Київ у Google News

підписатися