У Києві поблизу ЛГБТ-клубу Versace напали на двох представників спільноти 

Автор: Марина Максенко
15:07 27.06

Напад стався ввечері 25 червня під час інтерв’ю іноземним журналістам, яке давав Олекса про хлопця Романа, військового, який загинув на фронті на Харківщині.

У Києві поблизу ЛГБТ-клубу Versace напали на двох представників спільноти 

Про це повідомили у KyivPride.

“До них підійшла група молодиків і намагалася завадити дати інтерв’ю. Після того, як їм це не вдалося, молодик вдарив Олексу в щелепу. З його слів, їм не сподобалося, що він був на підборах і загалом належав до спільноти. За Олексу почала заступатися його подруга, трансгендерна дівчина, блогерка Шеріл. У відповідь отримала в обличчя перцівкою та три удари», – розповіли в KyivPride.

У клубі в цей момент був представник організації, який викликав поліцію. Правоохоронці знайшли групу нападників і повернули до місця подій. За даними KyivPride, вони пів години стояли біля клубу та висловлювали гомофобні образи на адресу відвідувачів клубу. Поліція цьому ніяк не протидіяла.

У результаті поліція затримала лише одного нападника, на якого вказав Олекса. Іншого нападника, який вдарив Шеріл, разом з іншими представниками групи поліція попросила пішки прийти до відділку по вулиці Московській.

Після нападу Олексі довелося «зашивати нижню губу». Інцидент було зафіксовано на відеокамеру японського посольства, розташованого біля клубу. У KyivPride вимагають від поліції розслідувати цей злочин як гомофобний і трансфобний, притягнути нападників до відповідальності, а також поліцейських, що відпустили нападників з місця злочину.

Великий Київ у Google News

підписатися