У Києві побільшає облаштованих рекреаційних зон для відпочинку

Автор: Галина Ворона
03:42 29.08.2022

Затоки “Десенка” та “Вовкувата” у Києві отримали господаря, який буде їх утримувати та приведе до належного стану. Кияни ж отримають більше облаштованих рекреаційних зон для відпочинку.

У Києві побільшає облаштованих рекреаційних зон для відпочинку
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє КП “Плесо”, обидві ці затоки та об’єкти Оболонської набережної взято на баланс підприємства.

КП “Плесо” на виконання розпорядження КМДА від 04.02.2009 № 111 додатково взяло на баланс затоку “Десенка” та затоку “Вовкувата”. Відтепер у підприємства з’явилась можливість утримувати ці водні об’єкти, привести їх до належного санітарного стану та збільшити кількість облаштованих рекреаційних зон для використання мешканцями міста Києва“, – йдеться у повідомленні.

Також, на виконання рішення Київської міської ради від 18.11.2021 № 3392/3433, “Плесо” взяло на баланс безгосподарні об’єкти (елементи благоустрою) Оболонської набережної.

Перш за все, це дозволить підприємству обслуговувати ці об’єкти та утримувати їх в належному стані, пояснили комунальники.

У “Плесі” додали, що ще в минулому році  почали роботу з впорядкування водних об’єктів Києва, їх інвентаризації та отримання правовстановчих документів.

Це дасть можливість протистояти самозахопленням територій та рейдерським атакам. Також, завдяки цьому, місто зможе системно розвивати водні об’єкти“, – підсумували на підприємстві.

До слова, екологи віднесли затоку “Вовкувата” до 10 найцінніших природних об’єктів Києва, які потребують захисту. 

Читайте також: Відома з часів Київської Русі гора стане заказником – деталі

Нагадаємо, одне із найбільших озер у Києві стало природним заказником.

Великий Київ у Google News

підписатися