У Києві перевірили на міцність половину тепломереж – скільки пошкоджень виявили

Автор: Галина Ворона
16:54 17.06

У Києві станом на сьогодні, 17 червня, протестували на гідравлічну щільність та міцність майже 50% теплових мереж.

У Києві перевірили на міцність половину тепломереж – скільки пошкоджень виявили Фото: архівне

Про це повідомляє “Київтеплоенерго”.

Як зазначається, у межах цьогорічної підготовки до зими вже виявили та усунули 710 пошкоджень теплових мереж, із них майже 100 – пошкодження магістральних мереж, що забезпечують теплом цілі мікрорайони.

Роботи виконують поетапно в кожній зоні теплоджерел Києва (котелень, станцій теплопостачання, ТЕЦ). Це магістральні та розподільні трубопроводи в Печерському, Шевченківському районах, частинах Святошинського, Оболонського, Подільського, Солом’янського, Голосіївського та Дарницького районів. Ними постачають тепло для 4,3 тис. будівель міста, а саме: 2,9 тис. житлових будинків, 1 тис. відомств, 270 закладів освіти та 68 лікарень.

Енергетики наголошують, що гідравлічні випробування – обов’язкова умова підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Вони дозволяють виявити та своєчасно усунути “слабкі” місця трубопроводів влітку та вчасно замінити пошкоджені ділянки.

Так, за їхніми словами, завдяки інтенсивній підготовці до зими цього опалювального сезону в Києві сталось на 15% пошкоджень менше, ніж у минулому.

Читайте також: Ремонт теплоджерел, міні-котельні, генератори в лікарнях: Київ готується до важкої зими

Нагадаємо, у наступні кілька тижнів ситуація в енергосистемі погіршиться.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин