У Києві нагородили чотирилапих захисників

Автор: Марина Максенко
20:55 21.10.2023

Громадська організація “Кінологічна спілка України” вже вдруге організовує церемонію нагородження чотирилапих захисників.

У Києві нагородили чотирилапих захисників
оренда квартири Київ

Про це повідомляє ДСНС.

Мета заходу – відзначити досягнення кінологів і службових собак органів державної влади сектору безпеки і оборони України з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

У номінації “За врятоване життя” нагороджено рятувальника-кінолога Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС Ольгу Бібікову та службову собаку епаньйол-бретон “Ніндзя”.

Вони, у складі зведеного загону ДСНС, брали участь у ліквідації наслідків землетрусу в Туреччині. Саме Ніндзя на дев’ятий день пошуково-рятувальних робіт визначила місце, де під завалами перебувала постраждала 30-річна жінка.

Також у цій номінації відзначені кінолог ГУ ДСНС Чернігівщини Олексій Мандрик та службовий собака – бельгійська вівчарка “Лангур”. У березні цього року в с. Гучин Чернігівської області зникла 2-річна дівчинка.

Олексій і Лангур брали участь у пошуковій операції. Обстежуючи лісовий масив, собака взяв слід і вивів пошукову групу до малятка. Дівчинку в задовільному стані передали медикам.

У номінації “Пошук вибухових речовин” нагороджено начальника відділення спеціальних мінно-пошукових робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС Олександра Журида та німецьку вівчарку “Харті”.

Вони брали участь у розмінуванні деокупованих територій Сумщини. Зокрема, було обстежено близько 50 га сільськогосподарських угідь та велику кількість об’єктів інфраструктури.

Великий Київ у Google News

підписатися