У Києві на зимові Олімпійські ігри проводжають збірну України

13:50 23.01

У Києві на ВДНГ проводжають збірну України, що готується до на XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022.

У Києві на зимові Олімпійські ігри проводжають збірну України

Про це повідомляють у Міністерстві молоді та спорту України.

45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні в 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

Вперше в історії зимових Ігор Україна буде представлена у змаганнях змішаних команд з фристайлу (акробатика) та в жіночому бобслеї (монобоб). 

Склад Олімпійської команди-2022 нараховує чотири Олімпійські чемпіони: біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко та фристайліст Олександр Абраменко, а також три призери Юнацьких Олімпійських ігор — фігуристи Олександра Назарова-Максим Нікітін та Іван Шмуратко.

Олімпійців у Києві проводжатимуть на катку, що на ВДНГ та у медіахабі телецентру “Олівець” . Там відбудеться майстер-клас від Олімпійського чемпіона з фігурного катання Віктора Петренка та спортсменів з ДЮСШ “Лідер” та майстер-клас від Олімпійського чемпіона з хокею Олексія Житника і юних хокеїстів ДЮСШ “Сокіл”. 

У медіахабі телецентру “Олівець”, можна буде: поспілкуватися зі спортсменами, які представлятимуть Україну на Олімпійських іграх в Пекіні-2022.

Відвідати майстер-клас з біатлону від першої олімпійської медалістки Незалежності Валентини Цербе-Несіної та призерки Ігор Олени Петрової. Відвідати майстер-класи з гірськолижного спорту, сноубординку, лижних гонок, скелетону та дізнатися багато чого цікавого про зимовий олімпійський інвентар.

Стати свідком презентації олімпійської марки і олімпійської монети.

Нагадаємо, що  Олімпіада в Пекіні відбудеться з 4 по 20 лютого. Зимові Олімпійські ігри-2022 пройдуть без іноземних глядачів. Лише жителі материкового Китаю зможуть придбати квитки на заходи.

 

Великий Київ у Google News

підписатися