У Києві на вулиці Лаврській громадський транспорт курсуватиме за зміненим маршрутом

Автор: Анна Ткаченко
18:44 24.11.2023

Завтра, 25 листопада, на вул. Лаврській міський пасажирський транспорт курсуватиме зі змінами у зв’язку із проведенням заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів.

У Києві на вулиці Лаврській громадський транспорт курсуватиме за зміненим маршрутом

Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зокрема, з 06:00 і до закінчення заходів транспорт курсуватиме:

  • тролейбуси маршруту № 38 – від ст. м. «Видубичі» до бульв. Лесі Українки (до вул. Новогоспітальної);
  • автобуси маршруту № 24 – від залізничного вокзалу «Центральний» до вул. Грушевського за власним маршрутом, далі – вул. Князів Острозьких – вул. Омеляновича-Павленка – вул. Івана Мазепи – вул. Михайла Грушевського, далі за власним маршрутом;
  • автобуси маршруту № 25 – від залізничної станції «Київ-Волинський» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі – вул. Омеляновича-Павленка – вул. Івана Мазепи – вул. Князів Острозьких, далі за власним маршрутом.

Також за зміненими схемами руху курсуватимуть автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі:

№ 520 – від ст. м. «Видубичі» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі – вул. Омеляновича-Павленка – вул. Івана Мазепи – вул. Князів Острозьких, далі за власним маршрутом;

№ 470 – від вул. Ягідної до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі – вул. Омеляновича-Павленка – вул. Івана Мазепи – вул. Князів Острозьких, далі за власним маршрутом.

Нагадаємо, із 25 листопада і орієнтовно до 5 грудня у Києві на перетині вулиць Полярної та Богатирської громадський транспорт курсуватиме зі змінами.

 

Великий Київ у Google News

підписатися