QR-код про вакцинацію: у Києві обговорюють нові обмеження через COVID-19

Автор: Марія Супрун
10:57 05.10

Мер Києва Віталій Кличко розповів, які нові обмеження можуть ввести в місті через COVID-19. Їх контролюватимуть поліція з Муніципальною вартою, в тому числі співробітники комунальних підприємств.

QR-код про вакцинацію: у Києві обговорюють нові обмеження через COVID-19

Про це він розповів в інтерв’ю РБК-Україна. За словами Кличка, напередодні можливого погіршення ситуації розробляється алгоритм подальшого посилення правил, які засновані на досвіді інших країн.

Наприклад, коли тільки при наявності QR-коду про вакцинацію людина зможе бути присутньою на масових заходах, ходити в кафе і ресторани, в місця, де є ймовірність близького контакту з великою кількістю людей і поширення інфекції. Ми розглядаємо такі варіанти обмежень“, – повідомив він.

Кличко додав, що такі обмеження можуть стосуватися і проїзду у громадському транспорті, але варіанти, які розглядаються, поки що на рівні ідей. 

Вводити COVID-сертифікати в громадському транспорті на випадок червоного рівня влада не хоче. Але в разі різкого погіршення ситуації – для того, щоб не вводити повний локдаун, як це було в минулому році, ми розглядаємо різні можливі гібридні обмеження, які зараз використовують деякі країни“, – повідомив Кличко.

Нагадаємо, COVID-сертифікати почнуть перевіряти як водійські посвідчення.

Великий Київ у Google News

підписатися