У Києві можна випити єдину каву в світі, що має статус «Тримача Королівської Гарантії Бельгії»

Автор: Любава Лисичкіна
20:43 10.11.2022

До кави традиційно подають безкоштовний круасан – їх печуть кожні дві години.

У Києві можна випити єдину каву в світі, що має статус «Тримача Королівської Гарантії Бельгії»

Як повідомляється, мова йде про відкриття першого в Україні Cafе Tintin, яке працює у київському сквері Інтелігентів, що на розі вулиць Олеся Гончара та Великої Житомирської.

Літературна кавова франшиза є одним з найвідоміших у світі «провідників» бельгійської та франкомовної культури. Власник кав’ярні – українське видавництво Pinzel, яке є правовласником альбомів про пригоди Тентена в Україні. Перемовини з правовласником, міжнародною компанією Moulinsart тривали декілька років.

Головним партнером Cafе Tintin є кава Королівського двору Бельгії Rombouts. Єдина кава в світі, що має статус «Тримача Королівської Гарантії Бельгії». Скоро гості кав’ярні зможуть оцінити її смак – це 12 найкращих сортів арабіки з Південної та Центральної Америки. До кави традиційно подають безкоштовний круасан – їх печуть кожні дві години.

Наразі гостям пропонують крафтову свіжообсмажену арабіку. Веганське капучіно коштує 69 гривень, звичайне – 60 гривень, какао – 59 гривень, фільтр – 45 гривень, круасан – 25 гривень, тортики від 30 гривень. Також там можна придбати комікс за 290 гривень.

У Cafe Tenten вітаються гості з песиками.  

До слова, столичні кав’ярні перевірили на стійкість до віялових відключень.

Великий Київ у Google News

підписатися