У Києві можна щепитися вакциною Moderna: де і як

Автор: Тетяна Сененко
19:55 21.07

Із 22 липня в Києві всі охочі зможуть щепитися від Covid-19 вакцинами CoronaVac/Sinovac Biotech та Spikevax Moderna. Така можливість буде доступною для мешканців столиці, які зареєструються на вакцинацію через сервіс helsi.me та прийдуть на щеплення у Центр вакцинації проти Covid-19 (МВЦ, проспект Броварський, 15), а з 23 липня – і в будь-який пункт щеплень із тих, що розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги всіх без виключення районів столиці.

У Києві можна щепитися вакциною Moderna: де і як

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентна Гінзбург.

Вона нагадала, що з 21 липня в Україні стартує п’ятий етап вакцинації від коронавірусу, під час якого щеплення можуть зробити всі охочі.

«Тож кожен із нас відтепер, незважаючи на належність до групи професійного або вікового ризику, може захистити себе від цієї хвороби. Для цього необхідно обрати найближчий пункт щеплення або Центр вакцинації у МВЦ, записатися на визначений час та щепитись», – зазначила директорка Департаменту.

Гінзбург зазначила, що обрати зручну локацію для вакцинації у пункті щеплення можна за посиланням, де, до речі, окрім адрес є і телефони для запису.

Записатися на щеплення обраною вакциною у Центрі вакцинації проти Covid-19 можна тут: https://cutt.ly/Im20TXc.

Запис на щеплення обраною вакциною у пунктах, створених на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги, – тут: https://cutt.ly/Hm20SPk.

До слова, відсьогодні на Київщині почнуть працювати сьогодні і щеплюватимуть людей кожного дня.Центри вакцинації облаштовані у восьми містах області – Броварах, Білій Церкві, Борисполі, Обухові, Богуславі, Славутичі, Українці та Яготині.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...