У Києві майже півгодини не могли розняти собачу бійку (ВІДЕО)

20:00 08.01

Сьогодні навпроти РАГСу Дніпровського району сталася собача бійня. Ротвейлер напав на безпородного пса, бій не могли зупинити більш ніж 20 хвилин. Собаки були без намордників.

У Києві майже півгодини не могли розняти собачу бійку (ВІДЕО)

Відео опублікували в соцмережах.

Жінка з двома ротвейлерами на повідках та без намордників  гуляла біля РАЦсу, за 5-7 метрів від неї йшла жінка з безпородним собакою теж на повідку і без намордника.

За лічені секунди, один із ротвейлерів накинувся на “простачка”. Тривало криваве місиво більш ніж 20 хвилин, люди, які проходили повз не могли розняти собак.

 

Нагадаємо, в Україні закон передбачає, що за вигул собак без намордників (відповідно до переліку небезпечних порід) або не у відведених для цього місцях і за неприбирання їх екскрементів правоохоронці можуть винести попередження або виписати штраф у розмірі 170—340 гривень. Для посадових осіб – штраф 340-850 гривень.

Якщо порушення відбувається повторно протягом року, то штраф зростає до 340–510 гривень, а для посадових осіб до 510–1020 гривень.

Якщо ж через порушення було завдано шкоди іншій людині або її майну, тоді штраф зростає до 1 700—3 400 гривень із конфіскацією тварини. Для посадових осіб – 3400-5100 гривень.

Нагадаємо, раніше під Києвом дворові собаки побили і покусали французького бульдога.

До слова, в аеропорту “Бориспіль” трьох живих вовків намагалися вивезти до Непалу під виглядом собак.

Великий Київ у Google News

підписатися