У Києві квартири здають за ціною до 4 тис. грн

Автор: Марина Максенко
01:53 22.10.2023

У Києві за 4 тис. грн можна орендувати квартиру без ремонту, житло, в якому заборонено жити. Крім того, за такі гроші пропонують орендувати “квартиру” у приміщенні, збудованому зі структурно-ізоляційних панелей.

У Києві квартири здають за ціною до 4 тис. грн
оренда квартири Київ

Так, за 1,5 тис. грн пропонують в оренду квартиру площею 20 квадратів у хрущовці. Житло розташоване на другому поверсі двоповерхової будівлі. Судячи з фотографій, квартиру завалено зруйнованими стінами будинку.


Автор оголошення пропонує орендувати квартиру для того, щоб поселити в неї котів чи собак. Готовий співпрацювати із зооволонтерами. Крім того, у квартирі можна зберігати свої речі. А от проживати – заборонено. “Без проживання людей”, – ідеться в оголошенні.

За 3968 грн неподалік Жулян пропонують орендувати квартиру площею 50 квадратів. Помешкання на території приватного будинку. “Заселення відразу. Відразу!” – пише автор оголошення.


Жити доведеться у будинку, спорудженому зі структурно-ізоляційних панелей. У будинку немає фундаменту. А, судячи з фотографій, на території приватного будинку в подібних будинках квартири орендують кілька осіб.

За 2500 грн у Святошинському районі можна орендувати квартиру площею 37 квадратів. Це однокімнатна квартира на четвертому поверсі шестиповерхової будівлі.

Йдеться про ЖК Welcome Home. При цьому у квартирі не зроблено ремонту. Фактично житло перебуває у стані “після будівельників”.

Великий Київ у Google News

підписатися