У Києві хочуть перейменувати вулицю на честь загиблого екс-глави МВС Дениса Монастирського

13:34 26.02.2023

Одну із вулиць Києва пропонують назвати на честь загиблого екс-глави МВС Дениса Монастирського.

У Києві хочуть перейменувати вулицю на честь загиблого екс-глави МВС Дениса Монастирського

Відповідну пропозицію ініціювали народні депутати України, як повідомила представниця Партії “Слуга народу” Галина Янченко в Facebook.

Вона зазначила, що їй разом з колегами вдалося зібрати 150 підписів.

“Разом з колегами ми зібрали підписи для перейменування однієї з вулиць біля МВС ім’ям Дениса Монастирського. Під цим зверненням до київського самоврядування вже підписалися 150 народних депутатів”, – написала вона.

Також нардеп уточнила, що парламентарії хочуть обговорити питання про перейменування вулиці з київською владою вже наступного тижня. 

Нагадаємо, що в неділю, 26 лютого, пройшло 40 днів з моменту трагічної загибелі міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського та членів його команди в авіакатастрофі в Броварах.

Як відомо, вранці 18 січня у Броварах між дитячим садком та житловим будинком впав гвинтокрил ДСНС, спричинивши масштабну пожежу. На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович та інші посадовці МВД – усього 10 осіб. Всі, хто був на борту загинули. Є жертви і серед цивільних, у тому числі одна дитина.

Як повідомляв “ВК”, у Києві попрощались із загиблим у Броварах керівництвом та співробітниками МВС, а у Броварах –  із маленькою Міланою Пономаренко та її мамою Оленою, які загинули в дитсадку 18 січня.

Великий Київ у Google News

підписатися