У Києві говоритимуть про створення ландшафтного парку навколо озера Тягле та Осокорківських луків

Автор: Галина Ворона
13:27 20.11

У столиці відбудеться обговорення щодо надання статусу регіонального ландшафтного парку території навколо озера Тягле та Осокорківських луків.

У Києві говоритимуть про створення ландшафтного парку навколо озера Тягле та Осокорківських луків
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Департамент захисту довкілля та адаптації до змін клімату КМДА.

Як зазначається, захід організовують відповідно до доручення постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики.

На ньому планують обговорити місцеву ініціативу “Надання статусу регіонального ландшафтного парку території навколо озера Тягле та Осокорківських луків орієнтовною площею 300 га з подальшим її благоустроєм”.

З огляду на зростаючий інтерес громадськості до цієї події, реєстрація відкрита для визначення кількості учасників та вибору оптимального місця для комфортного проведення заходу.

  • Дата: 11 грудня 2023 року
  • Час: 16:00
  • Місце проведення буде повідомлено окремо на електронну адресу, вказану при реєстрації.
    реєстрація.

Читайте також: Стало відомо як забудовники хочуть знищити Екопарк “Осокорки ” – екологи

powerukraine

Як писав “ВК”, будівельна компанія Stolitsa Group розпочала будівництво ЖК H2O. Будівельні роботи відбуваються на березі озер Тягле та Небреж, що на південь від житлового масиву Осокорки, але  активісти повстали проти “H2О” на Осокорках.  На цьому місці екологи хочуть створити екопарк Осокорки. Раніше неподалік озера Тягле та Небреж хотіли збудувати ЖК “Патріотика на озерах”. 

Великий Київ у Google News

підписатися