У Києві готують додаткові лікарні для хворих на коронавірус

16:24 19.08.2020

У Києві та шести областях України спостерігається високий рівень завантаженості лікарняних ліжок хворими на коронавірус. У зв’язку з цим будуть розгорнуті додаткові місця для інфікованих.

У Києві готують додаткові лікарні для хворих на коронавірус

Про це на брифінгу розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Ми побачили значне збільшення завантаженості ліжок у шести регіонах нашої країни. Тому вчора це було опрацьовано з кожним департаментом охорони здоров’я, додатково вводяться нові лікарні до переліку закладів охорони здоров’я, в які буде здійснюватися госпіталізація хворих на коронавірус. Зокрема, це місто Київ, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, а також Рівненська області. Саме в цих областях сьогодні в перелік будуть додані додаткові лікарні, які надають допомогу хворим на коронавірус. І будуть розгорнуті додаткові ліжка”, – наголосив Ляшко.

За його словами, Національна служба здоров’я України укладатиме додаткові контракти саме з цими лікарнями, щоб всі пацієнти отримали медичну допомогу, а лікарні мали кошти на оплату праці медиків, а також для закупівлі необхідних медикаментів і реагентів. На відео – з 3:25:

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, за минулу добу в Києві було виявлено 215 нових випадків коронавірусу. Так, загальна кількість лабораторно підтверджених випадків сягнула 10 945.

Як повідомлялося, пацієнтами з COVID-19 переповнені 2 корпуси Олександрівської лікарні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин