У Києві «детективне агентство» незаконно стежило за громадянами – ціна питання

Автор: Марія Супрун
16:44 19.11

В Києві викрито та припинено діяльність так званого «детективного агентства», організованого колишнім правоохоронцем, яке здійснювало протиправне стеження за громадянами з використанням спеціальних технічних засобів отримання інформації.

У Києві «детективне агентство» незаконно стежило за громадянами – ціна питання

Як розповіли в прокуратурі, учасники агентства за грошову винагороду здійснювали приховане стеження за громадянами – прослуховували телефони, слідкували за маршрутами. Крім того, встановлювали у приміщеннях та в автомобілях “жучки” та камери.

Колишній правоохоронець залучив до роботи своїх знайомих. Агентство функціонувало більше 2 років та надавало «послуги» як фізичним особам, так і представникам бізнесу.

Вартість «послуг» становила від 200 доларів США за годину стеження за пересуванням особи, до 1000 тис. доларів – за встановлення в офісі засобів спостереження.

Організатора схеми викрили «на гарячому» після отримання ним грошової винагороди у розмірі $1350 та передачі замовнику інформації, отриманої незаконним шляхом.

У ході обшуків вилучено технічні пристрої для стеження, комп’ютерну техніку та мобільні телефони з доказами. Організатору «детективного агентства» повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, в Києві викрили “типографію” підробних COVID-сертифікатів та тестів.

Великий Київ у Google News

підписатися