У Києві демонтують літні майданчики, що заважають прибирати сніг

Автор: Марія Супрун
17:33 25.11

До початку сезону активних снігопадів у столиці провели інспекцію тротуарів щодо можливості проїзду спецтехніки. Літні майданчики біля закладів харчування, що заважають руху снігоприбиральних механізмів, підлягають демонтажу.

У Києві демонтують літні майданчики, що заважають прибирати сніг

Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, КП «Київблагоустрій» вже розпочало звільнення тротуарів, зокрема сьогодні майданчики прибрали на вулиці Малій Житомирській та Симона Петлюри.

«Розуміючи, що бізнесу необхідна підтримка під час карантину, цьогоріч облаштування літнього майданчика коштувало символічну одну гривню. Втім договори пайової участі, що дозволяють розміщення, завершились ще 31 жовтня. У власників було два додаткових тижні, аби самостійно прибрати «літники». Конструкції, які залишились на вулицях, потрапляють у доручення на демонтаж», –  прокоментував Ткаченко.

Він додав, що літні тераси також звужують тротуар та заважають його розчищенню на випадок снігу. Цього року в Києві законно працювали близько 750 відкритих майданчиків, що уклали з містом договори пайової участі на утримання об’єктів благоустрою.

«Звертаємось до власників кафе та ресторанів, де працювали тераси, – якнайшвидше прибрати конструкції, термін розміщення яких завершився. Інакше їх доведеться забирати на штрафмайданчик для тимчасового зберігання», – додав Ткаченко.

Нагадаємо, у переході на Майдані відкрилось гарне мозаїчне панно після демонтажу МАФів (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися