У Києві демонтували пункти вторсировини – власники забарикадувались всередині (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
11:45 07.12.2021

У столиці триває демонтаж пунктів приймання вторинної сировини, що були розміщені без дозвільних документів. Працівники КП «Київблагоустрій» вже прибрали три великогабаритні металеві споруди в різних районах столиці.

У Києві демонтували пункти вторсировини – власники забарикадувались всередині (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Особисто я вітаю наявність пунктів, де кияни можуть здати на переробку папір, пластик, скло. Вважаю, що їх має бути якнайбільше, адже це екологічно правильна історія. Але не в тому випадку, коли такі пункти стоять незаконно, самовільно захоплюють територію навколо, біля них місяцями не прибирається сміття, збираються люди з асоціальною поведінкою, розпивають спиртне та заважають мешканцям. Такі пункти часто облаштовують навіть біля шкіл, у дворах багатоповерхівок, у місцях, де проходить багато людей. Ми отримуємо безліч скарг від жителів столиці», – прокоментував Ткаченко.

Уже демонтували три незаконні споруди, де власники облаштували пункти приймання вторсировини: на проспекті Науки, вулицях Іллєнка та Ползунова. Усі вони великогабаритні – кожна з них займала близько 20 квадратних метрів. Фахівці КП «Київблагоустрій» під час демонтажу застосували великогабаритну техніку –платформу-тягач.

«Пункт на Ползунова знаходився неподалік Центрального залізничного вокзалу. Там люди з асоціальною поведінкою облаштували звалище сміття. Розпочали демонтаж наші фахівці не одразу: невідомі особи забарикадувались всередині, чинили супротив. Змогли виконати законні вимоги завдяки співробітникам Нацполіції», – розповів в.о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко.

За його словами, роботи з демонтажу незаконних пунктів вторинної сировини продовжаться й надалі.

Нагадаємо, офіційні пункти приймання вторинної сировини в Києві розміщені на інтерактивній карті ТОВ «Київміськвторресурси».

Як повідомлялося, в Києві завершено досудове розслідування відносно двох чоловіків, які грубо порушували громадський порядок під час проведення демонтажу незаконно встановлених МАФів.

Великий Київ у Google News

підписатися