У Києві арештували 4 млрд грн активів ще одного білоруського підприємства

Автор: Галина Ворона
13:53 16.06

За клопотанням прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва арештовано корпоративні права підприємства-резидента РБ у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 1 млрд грн, а також нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтованою вартістю 3 млрд грн. Наразі вживаються заходи щодо передачі цього майна в управління Агентству з розшуку та менеджменту активів “АРМА).

У Києві арештували 4 млрд грн активів ще одного білоруського підприємства

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Зазначається, що Окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України та зловживання повноваженнями юридичною особою (ч. 2 ст. 110-2, ч. 2 ст. 364-1 КК України).

За даними слідства, на території України функціонує білоруське підприємство, яке надає послуги у сфері добування нафти та природного газу. У своїй діяльності воно використовує обладнання Республіканського унітарного підприємства “Бєлоруснафта”.

У межах слідства правоохоронці досліджують діяльність цього підприємства в частині можливого сприяння РФ під час підготовки та проведення агресивної війни проти України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими УП ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Читайте також: Київська прокуратура передала АРМА 20 білоруських вантажівок (ФОТО)

Нагадаємо, днями у Києві заарештували та передали АРМА активи білоруської нафтової компанії.

Великий Київ у Google News

підписатися