У Києві адвокат хотів приховати муміфіковане тіло пенсіонера заради його житла

Автор: Марія Супрун
16:25 15.07

В Києві затримано групу зловмисників за фактом заволодіння нерухомістю померлого чоловіка шляхом підроблення документів та наругою над його тілом.

У Києві адвокат хотів приховати муміфіковане тіло пенсіонера заради його житла

Як повідомили у прокуратурі, злочинну групу організував місцевий адвокат. До злочинної діяльності чоловік залучив ще декількох осіб.

Вказані особи незаконно заволоділи квартирою самотнього літнього чоловіка на вул. О. Теліги, підробивши для цього договір купівлі-продажу, датований 2010 роком та начебто завірений нотаріусом, яка померла у лютому 2021 року. Згодом інший нотаріус вніс на підставі цього документу неправдиві відомості до реєстру на користь підставної особи.

Встановлено, що законним власником квартири був киянин 1932 р.н., який помер за невідомих обставин в своїй квартирі і муміфіковане тіло якого тривалий час там знаходилося. Зловмисники не повідомили про його смерть та не вжили заходів до його поховання. Натомість розробили злочинний план заволодіння цим житлом, під час реалізації якого тіло померлого весь час залишалося в квартирі.

Здійснивши оборудку з нерухомістю, зловмисники вирішили позбутися тіла шляхом таємного переміщення з квартири до крематорію для спалення. Для цього учасники групи планували використати підроблене свідоцтво про смерть, відповідно до якого вказаний чоловік помер нібито 4 липня 2021 року.

Також зловмисники підшукали осіб, які за 1000 доларів згодилися таємно вночі на автомобілі перевезти муміфіковане тіло у спеціальному мішку до крематорію.

14 липня 2021 року правоохоронці затримали організатора групи та одного з її членів після передачі грошових коштів виконавцю за вивезення тіла.

Затриманим особам готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів. Встановлюються інші епізоди злочинної діяльності.

Нагадаємо, на Київщині син вбив мати гантеллю, схаменувшись — перерізав собі горло.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...