Карантин, день 663. У Китаї ізолювали місто-мільйонник через три безсимптомні випадки COVID-19

Автор: Тетяна Сененко
08:10 05.01

Трьох безсимптомних випадків Covid-19 стало достатньо, щоб китайська влада заблокувала місто з населенням майже 1,2 мільйона чоловік.

Карантин, день 663. У Китаї ізолювали місто-мільйонник через три безсимптомні випадки COVID-19

Про це повідомляє The Guardian.

Влада міста Ючжоу, що в провінції Хенань, оголосила про локдаун у понеділок ввечері, наказавши всім жителям залишатися всередині, а житловим громадам поставити вартових біля воріт.

У різних частинах міста діють різні правила: в одній частині дозволяють людям входити, але не виходити, в інших не дозволяють ні того, ні іншого.

У місті також призупинили рух громадського транспорту, на дорогах заборонено рух автомобілів, за винятком спецавтомобілів, а всі магазини, розважальні заклади та місця відпочинку закриті. Дозволена робота тільки тих підприємств, які “гарантують поставку матеріалів для повсякденного життя”.

Швидка і жорстка реакція в Ючжоу викликала певну стурбованість в Інтернеті: деякі сумніваються в необхідності заходити так далеко з такою невеликою кількістю випадків коронавірусу, але інші значною мірою підтримують таку тактику.

“У той час, як велика частина світу відкрита і працює з величезною кількістю випадків захворювання, Китай дотримується своєї політики стримування вірусу через збільшення тиску на місцеву владу”, – йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксовано 1 746 нових випадків коронавірусу (з них дітей – 87, медпрацівників – 21). Також 36 289 людей вакциновано проти COVID-19. Першу дозу отримали 8 511 людей, другу дозу – 27 421 людина, додаткову дозу отримали 96 людей, бустерну дозу – 261 людина.

Великий Київ у Google News

підписатися