У квартири киян цьогоріч встановлять понад 50 тисяч двозонних лічильників світла

Автор: Галина Ворона
14:36 14.03.2023

У столиці цьогоріч продовжать заміну старих електролічильників на сучасні багатозонні, що дозволяють заощаджувати. Загалом до кінця 2023 року в оселях киян з’явиться понад 52 тисячі таких лічильників.

У квартири киян цьогоріч встановлять понад 50 тисяч двозонних лічильників світла
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє ДТЕК “Київські електромережі”.

Нові електролічильники встановлюють за кошти інвестиційної програми. У таких приладах передбачена функція обліку денного та нічного використання електроенергії, що дозволяє скоротити витрати на електрику за рахунок зменшеного тарифу у нічні години.

Насамперед замінять прилади в тих будинках, де електролічильники вичерпали термін експлуатації. Ця заміна не передбачає будь-яких витрат для киян.

Роботи виконують співробітники, одягнені у фірмовий спецодяг сіро-жовтого кольору, на якому розміщена назва компанії. На вимогу клієнта електромонтери зобов’язані пред’явити відповідні посвідчення.

Перед тим, як проводити заміну, фахівці заздалегідь інформують про це жителів будинків та квартир. Розміщують оголошення, вказують дату виконання робіт і контактні телефони відповідальної особи компанії, проводять додаткове інформування по телефону для узгодження зручного часу заміни.

Тож киян просять надавати доступ до лічильників для оперативної заміни, особливо там, де вони встановлені всередині квартир.

Перелік адрес, де будуть замінені лічильники, можна на сайті.

Читайте також: НКРЕКП готується переглянути тарифи на воду

Нагадаємо, на Борщагівці замінили магістральну тепломережу без відключення опалення.

Великий Київ у Google News

підписатися