У КП “Плесо” повідомили, чи забудують територію обмілілого озера Синє у Києві

Автор: Анна Ткаченко
12:14 23.11.2023

У Києві триває епопея з порятунком озера Синє у Подільському районі, і роботи по розчищенню водойми так досі не почалися. Причина — зрив повторного тендера для робіт з ревіталізації та благоустрою. Перед цим торги на загальну суму в 96 мільйонів гривень теж не відбулись.

У КП “Плесо” повідомили, чи забудують територію обмілілого озера Синє у Києві
оренда квартири Київ

Про це на інформаційний запит “Телеграфу”повідомив генеральний директор комунального підприємства “Плесо” Вячеслав Савицький.

“7 листопада оголошено про початок нової процедури відкритих торгів на закупівлю “Інші завершальні будівельні роботи (Розчищення та благоустрій озера Синє у Подільському р-ні”. Торги не відбулись у зв’язку з невідповідністю пропозиції учасника, який визначив конфіденційною інформацію, що не може бути визначена такою, відповідно до чинного законодавства; не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Рішення прийняли 17 листопада. Станом на сьогодні КП “Плесо” вживає всіх заходів для можливості швидшого відновлення озера Синє, забезпечення природного наповнення водою чаші озера та стабілізації рівня води у водоймі”, — зазначив він.

Примітно, ще влітку, коли водойма фактично висохла, у публічній площині почали з’являтися побоювання, що столиця може втратити це унікальне озеро і зелені зони поблизу, а до земельної ділянки вже нібито придивляються забудовники для зведення якихось нових житлових комплексів.

Втім, у “Плесі” інформацію про зміну статусу земельної ділянки на місці водойми та поблизу не підтверджують.

“Інформація щодо загрози зміни статусу земельної ділянки під потенційну забудову в КП Плесо відсутня”, — уточнив Савицький.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що комунальне підприємство «Плесо» шукатиме виконавця робіт із розчистки озера Синє у столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися