У кожному районі та на кожній вулиці Києва противника чекають “сюрпризи” – Жирнов

Автор: Марія Супрун
19:30 10.03

Ворог сповільнив свої наступальні дії, він деморалізований та немає ні сил, ні засобів продовжувати наступальну операцію із захоплення Києва.

У кожному районі та на кожній вулиці Києва противника чекають “сюрпризи” – Жирнов

Про це розповів голова Військово-цивільної адміністрації Києва Микола Жирнов.

За його словами, в області, куди прийшов російський солдат, тривають мародерства, знущання над місцевим населенням. Російські загарбники поводяться як звірі, як ординці, про яких ми читали в підручниках з історії. В українців вони розпалили ненависть, злість та жагу до помсти.

Жирнов розповів, що цієї ночі під Києвом наші воїни розбили сили противника, які групувалися в районі Копилів-Ясногородка. Попри перевагу в живій силі та озброєнні, противник не досяг мети вийти та взяти під контроль Одеську трасу.

Аналогічну відсіч отримали окупанти у напрямку Броварів, Пущі-Водиці та Нових Петрівець. Крім того, в бою під Броварами загинув командир 6-го танкового полка 90-ї танкової дивізії РФ полковник Захаров.

Голова КМВЦА додав, що блокувати Київ загарбникам не вдається.

Київські сили тероборони продовжують нарощувати сили та засоби оборони. Продовжуємо виявляти та знищувати ДРГ противника. Удосконалюється система вогневого ураження та оборонних позицій. У кожному районі, в кожному кварталі та на кожній вулиці противника чекають “сюрпризи”. Ласкаво просимо до пекла, окупанти“, – підкреслив Жирнов.

Нагадаємо, українські сили стримують наступальну операцію рашистів на всіх напрямках.

Великий Київ у Google News

підписатися