У єдиному столичному котокафе є смачненькі десерти, кава та приємне проведення часу разом із пухнастиками. Тут також збирають допомогу для звірів-сиріт, які потребують харчів.
Відвідувачі кажуть, що заклад просторий і прибраний, тому навіть ті, хто поки не фанатіє від котів, бо принюхується до запахів, не почує, що в приміщенні є котик поки той сам не прийде і не почне леститися.
Для тварин в кафе побудували гарні будиночки та дозволяють робити світлини з місцевими жителями.
Шукайте за адресою вул. Юрія Литвинського, 64.
@babanovaaa Є в Києві ще такі місця з тваринками? #українськийтікток #оглядизакладівкиєва #закладикиєва #їжакиєва #кіт #котокафе #coffee #кава #кавярнякиїв #кавярня #кудипітикиїв ♬ Funny Song – Funny Song Studio & Sounds Reel
Перша у світі котяча кав’ярня була відкрита в місті Тайбей, Тайвань, в 1998 році. Кав’ярня стала відомим місцем і навіть приваблювала іноземних туристів. В Україні перша кото-кав’ярня відкрилася 5 червня 2015 року у Львові на вул. Ст. Бандери, 47а. Там мешкають 20 кішок різних порід.
У столиці перше котохафе з’явилося на вулиці Драгоманова у 2015 році, проте згодом припинило роботу. Там було самокафе – тобто люди приходили та сплачували не за каву або чай, а за час, проведений в закладі.
А котокафе на Литвинського власниця закладу Леся Сребродольська відкрила на честь свого домашнього улюбленця котика Персика. Вона виїжджала з міста після початку повномасштабного вторгнення, а коли вирішила знову приїхати та жити в Києві – створила затишний простір з чотирилапими.
Першу кішку підібрала на вулиці – підлікувала, провела дезінфекцію та приручила. Раніше її хтось викинув на з дому, тому призвичаїлася до нових людей швидко.
Є й інші коти з трагічними історіями безхатьків, що закінчилися хепіендом. Тепер усі мають жетони на шиї та ветеринарні паспорти. На відміну від інших котокафе сюди впускають з дітьми до 12 років. Однак одне правило: не дерти котів за хвіст.