У КМДА розповіли, чи підуть столичні школярі на дистанційку

Автор: Галина Ворона
11:56 27.01

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, чи виконуватиме Київ рекомендації Міністерства освіти і науки про запровадження дистанційного навчання для учнів середніх і старших класів.

У КМДА розповіли, чи підуть столичні школярі на дистанційку

За його словами, столичні школи та садочки не зачиняються на карантин. Рішення про роботу навчальних закладів приймають їх керівники, залежно від рівня захворюваності в тій чи іншій школі або садку.

За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. Сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та коронавірус трохи більше одного відсотка. Саме тому ми даємо змогу керівникам шкіл самостійно ухвалювати рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання класів або всього закладу освіти в залежності від ситуації”, – заявив Валентин Мондриївський.

Він впевнений, що таке рішення дозволить, з одного боку, розірвати ланцюжок захворюваності у закладах, де рівень захворюваності високий, і при цьому не зупиняти навчальний процес у закладах, де дітей і педагогів хворіє мало.

Чиновник окремо закликав батьків, обмежити відвідування дітьми громадських закладів.

Дистанційне навчання – це про зниження захворюваності без відриву від навчального процесу, а не про відвідання громадських закладів і, відповідно, поширення хвороби. Пояснюйте дітям про їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть захворювання додому, заражають усю родину. Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності і повернемося до звичного життя”, – наголосив Валентин Мондриївський.

Читайте також: В Україні небувала кількість нових випадків COVID-19. Київ – серед лідерів захворюваності

Нагадаємо, МОН порадило школам перевести на “дистанційку” учнів 5-11 класів.

Великий Київ у Google News

підписатися