У Кличка похвалили операторів зовнішньої реклами за “безпрецедентні обмеження використання електроенергії”

Автор: Галина Ворона
14:24 01.07

Столична влада похвалила операторів зовнішньої реклами за безпрецедентні обмеження використання електроенергії на своїх конструкціях у Києві.

У Кличка похвалили операторів зовнішньої реклами за “безпрецедентні обмеження використання електроенергії” Фото: архівне

Як розповів заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, ще з початку повномасштабного російського вторгнення оператори зовнішньої реклами ввели низку обмежень, щоб допомогти столиці та країні пережити критичні навантаження на електромережу.

Так, за словами посадовця, для максимальної економії енергоресурсів на сьогодні цілодобово вимкнуті зовнішні та внутрішні елементи освітлення всіх конструкцій типу “Білборд”, “Скрол” та “Сітілайт”.

Також мінімізували енергоспоживання цифрових рекламних носіїв, перевівши в енергоощадний режим. Екрани працюють у діапазоні від 3 до 40% від заявленої яскравості. Крім цього, в нічний час вимкнуті рекламні сюжети на конструкціях, що розміщені на фасадах і наземних рекламних засобах.

Так, від електроспоживання відключені близько 5 100 рекламних конструкцій та переведені в економний режим більш ніж 500 цифрових конструкцій. Це дозволяє економити близько 75% від звичайного навантаження.

Оператори зовнішньої реклами на постійній основі продовжують вживати заходи з економії електроенергії задля того, щоб допомогти столиці, особливо в пікові години споживання”, – додав Валентин Мондриївський.

Він додав, що оператори зовнішньої реклами України зарекомендували себе як соціально відповідальний бізнес, який оперативно реагує на потреби міста, а також за власний кошт продовжує розміщувати у столиці соціальну рекламу із сюжетами, які свідчать про незламну волю українського народу захищати рідну землю від загарбників.

Читайте також: Столичні ліхтарі можуть світити вдень – чому таке можливо і куди повідомляти

Нагадаємо, столичних підприємців закликають вимикати освітлення реклами у нічний час.  Також в Києві приглушують світло вуличних ліхтарів, щоб економити електроенергію.

Раніше “ВК” розповідав, як проїхати перехрестя, якщо через відключення світла не працюють світлофори.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин