У касах більше не продаватимуть: стартує онлайн-продаж квитків на поїзд Київ — Відень

Автор: Вікторія Мілюта
09:56 18.03

Тепер для того, щоб придбати квитки до Австрії, не треба їхати на вокзал, зробити це можна швидко у мобільному застосунку.

У касах більше не продаватимуть: стартує онлайн-продаж квитків на поїзд Київ — Відень
Світлодіодне освітлення

Як повідомили в Укрзалізниці, 18 березня розпочався продаж квитків онлайн на поїзди, що прямують у сполученні Україна — Австрія.

Відтепер квитки на поїзд Київ — Відень будуть доступні лише онлайн у мобільному застосунку Укрзалізниці з верифікацією акаунту через Дію.Підпис.

Квитки Чоп — Відень можна буде придбати онлайн у мобільному застосунку Укрзалізниці та у міжнародних квиткових касах вокзалів.

Читайте також: На шкільні канікули з Києва до Львова призначили додатковий поїзд

У найближчих планах залізничників запустити онлайн-продаж квитків на потяги сполученням Україна — Угорщина, які прямують територією Угорщини транзитом в Австрію, тобто Київ — Будапешт — Відень та Чоп — Будапешт — Відень. Прямі сполучення Україна — Угорщина (Мукачево — Дебрецен, Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь) з’являться в застосунку пізніше.

Нагадаємо, новий прямий поїзд №143/146 Відень — Чоп — Відень має зручні стиковки з поїздами з Києва, Луцька та Рівного, а з Чопа до Відня прямує склад з комфортними сидячими вагонами, у яких є Wi-Fi.

Великий Київ у Google News

підписатися