У хвилину мовчання на залізничному вокзалі зупинились лише військовий і кілька пасажирів – відео

Автор: Галина Ворона
12:41 21.05

Щодня о 9:00 в Україні триває загальнонаціональна хвилина мовчання. Цей щоденний ритуал запровадили, щоб кожен хоч одну хвилину на день присвятив пам’яті про усіх загиблих у війні з окупантами. На жаль, багато хто забуває віддати шану тим, хто віддав своє життя, захищаючи нас, чи став жертвою ворога.

У хвилину мовчання на залізничному вокзалі зупинились лише військовий і кілька пасажирів – відео
Світлодіодне освітлення

Сумне відео, як пасажири на залізничному вокзалі продовжують метушитися попри оголошену хвилину мовчання, оприлюднив керівник пасажирського напрямку “Укрзалізниці” Олександр Перцовський, 

Хвилина мовчання о 09:00. Лунає метроном. Зупиняється військовий. Відчувається, що дослухається до кожного його удару. Згадує кожного. Повз несеться юрба із сумками. Бачачи військового, спиняється ще 2-3 людини. Десь так і у житті сьогодні. Юрба несеться по своїх важливих справах. Несеться повз”, – написав він в коментарі до відео.

Олександр Перцовський додав, що кожного ранку о 09:00 хвилини пам’яті на кожному вокзалі країни і далі триватимуть.

Давайте приходити до тями й не забувати, заради кому маємо можливість хоч кудись із своїми клунками їхати! Для мене – це хвилина, коли маємо єднатись всі й ставати пліч-о-пліч”, – закликав посадовець.

Читайте також: На залізничних вокзалах Києва та інших міст вимкнули підсвітку 

Нагадаємо, сьогодні до Києва прибув американський актор Міша Коллінз.

Великий Київ у Google News

підписатися