У храми ПЦУ благодатний вогонь прибуде пізніше: причина

Автор: Тетяна Сененко
18:51 01.05

Благодатний вогонь прибуде з Єрусалима до Михайлівського Золотоверхого собору Києва орієнтовно о 10-й ранку у Великодню неділю, 2 травня.

У храми ПЦУ благодатний вогонь прибуде пізніше: причина

Про це повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків Православної церкви України (ПЦУ) архієпископ Євстратій (Зоря). 

«Привезення до Михайлівського Золотоверхого собору Києва Святого Світла очікується приблизно о 10 годині ранку 2 травня, завдяки звичайному авіарейсу», – написав він.

Архієпископ Євстратій нагадав, що звичай привозити благодатний вогонь у ніч Великодня – новий, виник лише завдяки авіаперельотам.

«Немає жодної справді вагомої потреби витрачати шалені кошти на чартерні рейси, особливо в час пандемії, щоби на кілька годин раніше привезти Святе Світло», – впевнений владика. 

А в Московському патріархаті з цього нестримно раді, з усіх сил наголошують на тому, що о 23 годині 1 травня вогонь вже буде в Успенському храмі Києво-Печерської лаври. Для цього вони організували чартер.

Нагадаємо, сьогодні, 1 травня, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, зійшов Благодатний вогонь. Дива сходження Благодатного вогню в цьому році довелося чекати більше години. Тепер його розвезуть по всіх куточках світу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...