У Гостомелі відроджують Центральне озеро. Довкола нього створять парк

13:57 02.06

Влада Гостомеля вирішила відродити Центральне озеро міста і створити навколо нього розкішний парк, яким буде пишатися кожний гостомелянин.

У Гостомелі відроджують Центральне озеро. Довкола нього створять парк

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Гостомельської селищної ради.

Зазначається, що Центральне озеро – де одна із перлин у місті, яка майже щодня, особливо влітку, збирає навколо себе велику кількість відвідувачів і притягує до себе не тільки місцевих жителів, але і гостей з найближчих населених пунктів. Вподобали його і лебеді, що зупиняються на водоймі на перепочинок перед відльотом у теплі краї, і рибалки.

Упорядковувати територію навколо озера почали ще восени минулого року. На першому етапі поклали бруківку й розширили тротуар і проїзну частину, укріпили берегову лінію, змонтували ливневу мережу, що збиратиме опади з дорожнього полотна по вулиці Ватутіна. Ще до нового року на ній з’явилися лавочки для відпочинку. Облаштовано місця для рибальських місточків.

З початком календарного літа в береговій зоні знову активізувалися роботи з відновлення та очищення водойми. Озеро почали чистити від намулу, корчувати старі дерева й чагарники, та будувати парк для відпочинку мешканців та гостей міста.

Це дуже актуально і необхідно сьогодні. Адже протягом багатьох років територія навколо озера не облагороджувалась. Саме тому владою було прийнято рішення відновити цю історичну частину Гостомеля”, – говориться у повідомленні місцевої влади.

загрузка...

На другому етапі облаштування берегової зони відпочинку, яка буде охрещена парком “Озерний”, мешканцям обіцяють багато всього цікавого.

Згодом в ньому з’являться нові дерева, зручні доріжки, алеї та місця для відпочинку. Сьогодні в активній фазі йде прокладання тротуарів, котрі обіймуть озеро з усіх боків, розплановується територія під зону відпочинку з боку вулиці Дніпровської.

Вже зовсім скоро, у самому серці Гостомеля простелиться новий і розкішний парк, яким буде пишатися кожний гостомелянин.

Нагадаємо, у Гостомелі розпочали масштабну добудову школи і дитсадка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...