У Гостомелі почали розмінування центрального озера

Автор: Галина Ворона
18:53 27.06

На деокупованих територіях Київщини тривають перевірки водних об’єктів на наявність вибухонебезпечних предметів. Сьогодні піротехніки почали розмінування центрального озера у Гостомелі.

У Гостомелі почали розмінування центрального озера

Про це розповіли у Національній поліції.

Це місто було епіцентром бойових дій і перебувало під окупацією російських військ, тож територію ретельно перевіряють фахівці з розмінування, аби очистити її від залишків боєприпасів, виявити вибухонебезпечні пастки, залишені окупантами, та запобігти трагічним випадкам травмувань або загибелі людей.

Зараз проводяться роботи з перевірки акваторії озера, працює два розрахунки піротехніків, які за допомогою міношукача перевіряють територію. В місцях, де є сигнали, спускаються водолази та обстежують їх, визначають чи це вибухонебезпечні предмети. Також обстежують територію пляжу“, – розповів начальник частини піротехнічних та спеціальних робіт мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України Юрій Цикенюк.

Надалі виявлені боєприпаси піднімуть на поверхню та спецавтомобілем доставлять на полігон, де вони будуть знешкоджені.

Поки піротехніки виконують свою роботу, ювенальні поліцейські проводять роз’яснювальну роботу з дітьми та їхніми батьками поблизу водойми про те, яка небезпека може підстерігати їх біля водойм, про заборону відпочивати у місцях, які ще не обстежили поліцейські або рятувальники.

Читайте також: Усі столичні пляжі перевірили на вибухівку – де заборонено купатись

Нагадаємо, на деокупованих територіях Київщини скасовували пляжний сезон.

Великий Київ у Google News

підписатися