У Голосіївському парку встановили дитячі гірки з лавками для батьків – вже надходить перша критика

Автор: Оксана Тупальська
14:34 22.05.2023

У парку неподалік метро Голосіївської місцева влада облаштувала дитячий майданчик з гірками.

У Голосіївському парку встановили дитячі гірки з лавками для батьків – вже надходить перша критика

Зона відпочинку з дітьми неподалік водойми має покриття, на якому встановлено декілька гойдалок.

Місце жителі вже розкритикували новий майданчик – кажуть, що лавки розташовані надто близько до гірок, тому діти можуть травмуватися.

“Майданчик чудовий, дякую! Але є одне зауваження з приводу безпеки: трохи замало місця між гірками. Бачила як хлопчик з’їзджаючи з гірки майже влучив собою у самокат, який був припаркований біля лавочки перед гіркою (на фото відзначила де стояв самокат). Його мама швидко зреагувала та підхопила його”, – сказала жителька міста Наталя Іскра

Киянка показала світлину, де видно, як близько розташована лавка.

“Була у Європі з сином (вимушено), там місця багато між дитячими гірками, каруселями та гойдалками залишають”, – зазначила Наталя.

Водночас, депутатка Київради Олеся Пинзеник розповіла, що поруч з дитячим майданчиком в зеленій зоні облаштували безкоштовну громадську вбиральню, яка працюватиме від ранку до 19 години.

“Саме про неї до мене було безліч звернень. Як мама 2 дітей, я знаю, що це дуже важливо, коли не треба бігати і шукати кафе/ ресторан і т.д., або бігом в «Поллі» (місцевий ресторан – прим.)”, – повідомила Пинзеник.

Раніше «ВК» розповідав, що пляжного сезону у Києві не буде, а киян просять не відвідувати пляжі.

Тоді як на ВДНГ уже відкрили “міський пляж” з басейнами просто неба. Щоб там поплавати, доведеться заплатити 180 грн/год, а за оренду парасолі з лежаком 600 грн. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин