У ФІФА розповіли про український жіночий клуб, який тренувався у Цюріху

Автор: Марина Максенко
06:26 06.07

Молодіжна команда U21 одного з найкращих жіночих футбольних клубів України – харківського “Житлобуда-1” останні чотири місяці через війну тренувалася у штаб-квартирі ФІФА в Цюриху.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій на офіційному сайті опублікувала матеріал в якому розповіла, як навчаються українки у Швейцарії в межах спеціальної програми допомоги ФІФА для постраждалих від російського вторгнення.

Наставниця “Житлобуду-1” U21 Ганна Покус запровадила в команді режим щоденних тренувань, а деякі футболістки навіть виступали за місцеві клуби. У травні українська команда взяла участь у міжнародному турнірі в Італії, де її суперниками були місцевий, а також чорногорський та кіпріотський клуби.

Після цього дівчата відвідали фінал жіночої Ліги чемпіонів між “Барселоною” та “Ліоном”, який проходив у Турині.

Два тижні тому “Житлобуд-1” U21 вирушив до Цюриха, де зіграв проти команди парламенту Швейцарії, ФК “Гельвеція” та жіночої команди штаб-квартири ФІФА.

На початку липня українки в містечку Руггелль провели незвичайний матч, адже не надто часто клуби грають проти збірних. “Житлобуд-1” U21 зустрівся з національною жіночою командою Ліхтенштейну, яка була створена на початку 2020 року і встигла провести лише шість поєдинків у своїй історії (українські дівчата поступилися з рахунком 0:2).

Великий Київ у Google News

підписатися