У двох великих парках Києва почали працювати велопатрулі “Муніципальної охорони”

Автор: Галина Ворона
13:53 17.04

“Муніципальна охорона” експериментальним шляхом шукає найбільш оптимальні способи забезпечення порядку у паркових зонах столиці. В межах експерименту запрацювали велопатрулі на Трухановому острові та у Парку Партизанської слави.

У двох великих парках Києва почали працювати велопатрулі “Муніципальної охорони”
Світлодіодне освітлення

Як повідомляться на Facebook-сторінці об’єднання, такий спосіб патрулювання дає змогу забезпечувати правопорядок на значних територіях меншою кількістю працівників.

З початку весняного сезону кількість киян, які відвідують паркові зони столиці традиційно зростає геометрично. Відповідно зростає і кількість подій, які напряму впливають на їх особисту безпеку та муніципальний правопорядок у цілому” – пояснюють у “Муніципальній охороні”.

Буквально у перші дні роботи велопатрулів у Парку партизанської слави була знайдена чотирирічна дитина, яка на велосипеді від’їхала від мами та заблукала у хащах паркової зони. Небезпека полягала у тому, що малолітній хлопчик несвідомо продовжував рухатися у сторону парку, яка переходить у ліс і знайти його там було значно складніше.

Розділивши вело та піші патрулі співробітників КО “Муніципальна Охорона”, які забезпечували правопорядок у парку, по окремим секторальним маршрутам – старший зміни В’ячеслав Прищеп протягом десяти хвилин знайшов дитину та передав розгубленій матері. Жінка ще довго дякувала муніципалам за професійну роботу.

Ми вивчаємо свій досвід і оцінку киян, яким присутність співробітників Муніципальної охорони на великих лісопаркових територіях надає впевненості у своїй безпеці. Якщо ми переконаємося, що наші інновації ефективні, розглядатиме питання щодо збільшення числа велопатрулів у великих парках столиці”, – директор КО “Муніципальна Охорона” Сергій Чернишев.

Читайте також: Не летіть. На яких дорогах Київщини на любителів швидкісної їзди чатують патрульні з TruCAM

Нагадаємо, автопарк столичної поліції поповнили мотоцикли BMW від німецьких партнерів.

Великий Київ у Google News

підписатися