У “Дії” вже можна перереєструвати авто – як це працює

Автор: Галина Ворона
15:48 20.12.2023

У Дії запрацювала послуга перереєстрації авто онлайн, яка дозволяє купувати авто за кілька кліків без перекупів, перевірок та посередників. Це означає, що більше не треба ходити в сервісні центри МВС, стояти в чергах, купувати “бігунки”, їздити за номерами, чекати оплати до банку й платити комісію.

У “Дії” вже можна перереєструвати авто – як це працює
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляється на веб-ресурсах “Дії”.

Тепер достатньо заповнити в застосунку заяву за 15 хвилин на купівлю-продаж авто, почекати годину, поки вона пройде реєстрацію — і все.

Перевірка авто та користувачів здійснюється автоматично, без участі адміністратора. Це прибирає людський фактор та корупційні ризики.

Як працює перереєстрація онлайн

Продавець генерує в Дії посилання або QR-код → покупець його сканує → погоджується з умовами → вибирає номер і версію техпаспорта: пластик та електронне свідоцтво в Дії або тільки електронне свідоцтво. До речі, номери можна залишити старі або замовити індивідуальні.

Після успішної перевірки договір необхідно засвідчити Дія.Підписом. Документи надійдуть до адміністратора сервісного центру МВС, який закріпить вибрані номери та роздрукує свідоцтво про реєстрацію авто. Готовий пакет документів надійде новому власнику у вибране відділення Укрпошти. А електронні документи на авто з’являться в Дії.

На першому етапі сервіс доступний для легкових автівок, мотоциклів і мопедів.

Читайте також: У “Дії” почалось голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору на “Євробачення-2024” 

Нагадаємо, на “Дія.Освіта” з’явились безкоштовні освітні курси від Cisco.

Великий Київ у Google News

підписатися