У Деснянському районі почали роздавати гарячі обіди

Автор: Галина Ворона
18:52 17.05

У Деснянському районі організували роботу спеціальних пунктів видачі гарячих обідів, щоб допомоги соціально незахищеним категоріям населення.

У Деснянському районі почали роздавати гарячі обіди

Як розповіли в Київраді, проєкт запустили волонтери та БФ “Ковчег Життя” за підтримки депутатів Київської міської ради та представників відповідального ресторанного бізнесу, які допомагають закупляти продукти харчування та готувати їжу.

У воєнний час ми надаємо гуманітарну допомогу та підтримуємо всіх тих, хто цього потребує. Одним із напрямів нашої щоденної роботи є організація видачі гарячих обідів для мешканців. На території Деснянського району вже функціонують два спеціальні пункти, в яких можна отримати бокси із гарячою їжею. Щоденно наша команда роздає орієнтовно 2 000 гарячих обідів. Ми піклуємось про мешканців нашого міста та робимо все можливе задля забезпечення громадян товарами першої необхідності. Спільними зусиллями переможемо”, – зазначив депутат Київської міської ради Ілля Кушнір.

Наразі гарячі обіди можна отримати у двох пунктах, які розташовано в житловому масиві Вигурівщина-Троєщина. Невдовзі буде відкрито ще кілька пунктів, зокрема в Лісовому масиві.

Читайте також: На Березняках двоє чоловіків відкрили пункт видачі гарячих обідів

Нагадаємо, також у столиці можна отримати безкоштовний гарячий обід у мережі ресторанів “Паляниця” та будиночках “Обід без бід”.

Великий Київ у Google News

підписатися