У державного інформаційного агентства “Укрінформ” – новий очільник

18:14 09.11.2023

Олексія Мацуку призначено генеральним директором Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”.

У державного інформаційного агентства “Укрінформ” – новий очільник
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Сьогодні, 9 листопада, тимчасовий виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв представив колективу “Укрінформу” нового керівника.

“Олексій Мацука здійснюватиме керівництво інформаційним агентством, і вирішуватиме завдання, які стоять перед ним. Це, зокрема, модернізація та реформування. Рішення щодо Олексія Мацуки ухвалювалося міністерством із залученням широкого кола осіб, зацікавлених у розбудові української інформаційної політики, у її становленні як сучасного, європейського, демократичного інструменту інформування громадян, з використанням сучасних передових технологій, які б відповідали запитам сьогодення. Перед паном Олексієм стоїть завдання — внести нове, але зберегти те, що працює і тих, хто працює”, — сказав Карандєєв.

“Укрінформ” — це державне підприємство з усталеними традиціями, яке має інституційну пам’ять. І я це усвідомлюю. Також прекрасно розумію проблеми, з якими ми будемо стикатися вже цього року, тому що зараз усе йде на фронт заради нашої перемоги. Так само ми тут маємо бути тилом та інформаційним фронтом для наших бійців”, — зазначив Мацука.

Олексій Мацука — український журналіст, донеччанин, засновник і головний редактор інтернет-видання “Новини Донбасу”. До нового призначення був заступником генерального директора державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”, шефредактором телеканалу FREEДОМ.

Великий Київ у Google News

підписатися